fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Kolme linnaosa suusavõistlustel saavutasid põhikooli õpilased auhinnatud kohti

06.03.2016

Põhikooli 3.–7. klassi õpilased osalesid Põhja-Tallinna, Haabersti ja Kesklinna linnaosade vahelisel koolide suusavõistlusel. Osalejaid oli palju ning konkurents tihe. Iga linnaosa kohta peeti eraldi arvestust neljas vanusegrupis.

Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosa koolide arvestuses olid meie õpilaste tulemused ülihead. 3.–5. klassi tüdrukud saavutasid kolmikvõidu. Võitis 5.b klassi õpilane Carmen Piiroja, kes suusatas 1,4 kilomeetrit ajaga 6,13. Teise koha sai Evelin Naptal 5.a klassist ajaga 8,27 ja kolmanda koha 4.a klassi õpilane Saskia Sikk ajaga 8,33.

3.–5. klassi poistest saavutas 3.koha 5.b klassi õpilane Ron Grištšenko ajaga 5,46.

6.–7 .klassi tüdrukute arvestuses tõid kolmikvõidu meie kooli tütarlapsed. Esikoha saavutas 7.a klassi õpilane Johanna Kulpas ajaga 4,49, teiseks jäi tema klassiõde Christelle Vall ajaga 4,51. Kolmandale kohale suusatas ennast Mariliis Palm 7.b klassist ajaga 5,40.

6.–7. klassi poistest oli 2,8 km sõidus parim 7.a klassi õpilane Kaurit Lilienberg, kes saavutas esikoha ajaga 9,22.

Jalus