fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Kooli laval sai nautida 2. klasside näidendit „Seene varjus”

18.11.2016

2. a ja 2. b klass üllatasid oma isasid ja vanaisasid humoorikate näidenditega „Seene varjus“. Värsireas ja laulude-tantsudega rikastatud näidendid meeldisid nii näitlejatele kui publikule väga.

Pealtvaatajad said kohapeal tunda, kuidas on olla vihmapilve all, kui see üle nende pea lendleb. Näidendi lõpu osasse olid lõimitud ka meeprojektist tuttavad mesilased. Näidendi lavastamisel osalesid lapsed, klassijuhatajad ja aineõpetajad.

Pealtvaatajad arvasid, et näidend oli suurepärane, vahva ja väga originaalsete dekoratsioonidega. Imestati, kust tulevad sellised ideed, nähti, et lapsed nautisid esinemist ning mõni leidis, et ei ole ammu nii head elamust saanud. Suur kiitus tegijatele ja osalistele!

Jalus