fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Kooli sünnipäevale olid pühendatud mitmed loovad ülesanded

25.05.2020

Reedel, 15. mail tähistasime Audentese 25. sünnipäeva ühiselt veebiaktust vaadates. Terve nädala jooksul andsid mitmed õpetajad ka kooli sünnipäevale pühendatud loovaid ülesandeid, millest saame kokkuvõtte teha.

1.a klassi õpilased joonistasid pilte ja tegid kaarte kooli sünnipäevaks. Paljud kasutasid oma töödes ka kooli sümboolikat, mis tegi pildid veelgi sobivamaks sünnipäeva puhul.

1.b valmistus sünnipäevaks juba nädalajagu, usinalt valmistati ruumiliste tortide kaart, otsiti taas välja pidulik koolivorm. Nii oligi 15. maiks kõik valmis. Enne pidulikku veebiaktust toimus veebiklassijuhataja tund. Kõigil oli pidulik koolivorm seljas, näidati üksteisele vahvaid ja lõbusaid kaarte. Vesteldi pisut ka kooli ajaloost ja arutati, et kas 25 aastat on palju või vähe. Seejärel said lapsed jälgida koos peredega aktust. Soovijad said ka seda hiljem vaadata või siis mitu korda vaadata – mis on ju omamoodi eriline ja teistmoodi, mida varem pole olnud.

2.b klass meisterdas, joonistas, küpsetas torte kooli sünnipäevaks. Omavahel jagati pärast ka retsepte ja õnnesoove.

3.a joonistas kooli sünnipäevaks pildid teemal „Kui Audentes oleks inimene?”. Lapsed kirjeldasid, et kui meie kool oleks inimene, siis missugune oleks ta välimus, iseloom, huvialad ja oskused. Tuli väga huvitavaid mõtteid. Audentest kujutati nii vapra noormehe kui sõbraliku tüdrukuna, sportliku poisi kui rõõmsa vanahärrana. Kõigi mõtted olid huvitavad ja omapärased.

4.a klassi õpilastele meeldib väga kirjutada loovtöid erinevates variantides, millest ei saa neil kunagi küllalt. Seekord oli loovtöö teemaks „Minu kool”. Õpilased kirjutasid luuletusi, jutte, tegid intervjuu ning koostasid viktoriine meie kooli teemal. Loovtööd tulid välja väga vahvad ning iga töö on omanäoline.

4.a klassi õpetaja Riina Rosenfeldi inglise keele rühma õpilased pidid ka inglise keele tunni raames oma perele midagi maitsvat kokkama ning seejärel inglise keeles kirja panema toiduained, mida kasutati ning retsepti.

Kehalise kasvatuse õpetajad lõid Audentese teemalise liikumismängu LoQuiz keskkonnas, kus oli ühendatud mõnus liikumine ning sai panna oma teadmised proovile.

Muusikaõpetaja Diana Tunijeva andis 5.–9. klassi õpilastele erinevaid loovaid ülesandeid, millesse võis siduda kooli sünnipäeva teemat. Valikus oli erinevad ülesanded nagu näiteks õppevideo loomine multifilmi stiilis, luuletuse lugemine muusikapala saatel või ilus laul pillimängu saatel.

Vaatan loovülesandeid muusikas

 

Käsitöö tunnis andis õpetaja Anneli Mataloja tütarlastele ülesandeks kooli sünnipäevaks katta laud ning valmistada üks ilus tort või kook.

Jalus