fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Kooli uus õppeköök ootab kokkajaid

04.04.2022

Märtsi alguses täitus õpetajate ja õpilaste kauaaegne unistus: koolis sai valmis uus, avar ning tänapäevane õppeköök. Vajaliku sisustusega ruumis on neljal rühmal võimalus toimetada neljas eraldi kööginurgas ning lisaks sellele on loodud ühine ala laua katmiseks ja toitude serveerimiseks. Köögis asub veel eraldi nurk koduste koristustööde harjutamiseks.

Esimesed road on juba valminud
Kuna uut kööki aitasid sisse seada 8.a klassi tüdrukud, oli just neil võimalus esimesena uues köögis küpsetada. Nad kiitsid tänapäevast tehnikat ja seda, et kõigil on toimetamiseks piisavalt ruumi.
Uue köögi võimalusi on saanud proovida ka poisid, sest märtsis toimusid neil vahetustunnid tüdrukutega. Samuti on kööki jõudnud kasutada pikapäevarühma lapsed koos õpetajatega.

Head muljed
Õpilaste üllatus esimese köögitunni alguses õppekööki astudes on olnud suur. Nad on rõõmsalt kiitnud seda paljude toredate kommentaaridega: „Oo, kui ilus“, „Nii teistmoodi“, „Nii palju ruumi“, „Kuidas see ruum nüüd nii suur on?“, „Eelmisel aastal oli siin kõik teistmoodi“ jne.
Esimesed uues õppeköögis saadud kogemused on samuti igati positiivsed. Avaras omaette kööginurgas on igal õpilaste rühmal mugav toimetada ning samal ajal on neil teiste tiimide tegevusest hea ülevaade.
Kui tavaliselt on kokandustunni kõige raskem osa olnud klassi korrastamine, siis uues õppeköögis seda muret pole olnud. Kõik on justkui teisiti: kuna õpilastele meeldib puhtas köögis toimetada, on nad olnud väga usinad köögi koristajad.
Käsitöö ja kodunduse õpetaja on juba kogunud õpilastelt mõtteid, soove ja ettepanekuid, milliseid põnevaid roogi ning millal võiks uues õppeköögis valmistada. Peagi saavad kõik kooli kokandushuvilised võimaluse tulla uut õppekööki ise vaatama ja kasutama.

 

Jalus