fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

Kooliaasta avaaktusel esinesid õpetajad ja Emoji’d

05.09.2017

Tarkusepäeval, 1. septembril, kogunesid kooli aulasse uut kooliaastat vastu võtma 2.–4. klasside ning 5.–9. klasside õpilased, kes said kõigepealt näha Emoji’de esituses videot, mida uut on suve jooksul koolis toimunud. Saalist oli kuulda naeru ja tunda ootusärevust kõige uue ees, mis tulemas.

Muusikaõpetaja Anu Oti eestvedamisel esitleti õpetajate versiooni Audentese kooli laulust, mida sel aastal lauldi räppides. Algkooli aktusel valiti solistideks õpetajad Age Osik, Kertu Tera ning Anu Vananurm, kelle esituse peale ka õpilased hooga kaasa laulma hakkasid. Põhikooli aktusel võeti solistid Meelis Muuga, Tiia Pällo ja Katrin Raud vastu tormilise aplausiga, mis ei rahunenud ka laulu lõppedes.

Aktuse lõpetas direktor Ahto Orava kõne, mille juhatas sisse Emoji filmist tuttav Meh oma eripärase olemusega. Direktor tervitas kõiki uue kooliaasta puhul, tutvustas klassijuhatajaid ja uusi õpetajaid ning andis õpilastele kaasa mõne tarkuse ja soovituse, mida uuel kooliaastal meeles pidada.

 

Jalus