fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

spordigümnaasiumi uudiskiri

Kooliaasta kinkis palju kordaminekuid

13.06.2017

Praegu on sobiv hetk meenutada lõppevat õppeaastat ja piiluda pisut ka järgmisesse.

Kooliaastast jäävad kindlasti meelde ühised ettevõtmised: Audevisioon, teadusteemaline üritus „Teeme ise teatrit“, ballett „Kratt“, ERMis käik, meeleolukas vabariigi aastapäeva aktus ja konverents. Paljud õpilased said osaleda Erasmus+ rahvusvahelise projekti „Säästev tootmine ja tarbimine“ õpilasvahetustes Sitsiilias ja Põhja-Prantsusmaal Amiens’s.

Sel kooliaastal pöörasime rohkem tähelepanu teadlikule õppimisele ja treenimisele ning eneseanalüüsi oskuste arendamisele. Kristel Kiensi juhitud kursusel „Vaimsete oskuste roll isiklikus arengus ja rahulolus“ said õpilased teadlikumaks psühholoogiast ja sooritust mõjutavatest teguritest ning õppisid oma arengut optimeerima ja nägema elu tervikuna. Rõõmu teeb, et paljud õpilased valisid ka sellealase uurimistöö.

Jätkub õpetajate, treenerite ja tugipersonali tihe koostöö. Oleme lahti mõtestanud iga koolitöötaja rolli ja ülesanded õppursportlase toetamisel ning teinud vastavad kokkulepped.

Sügisel avame esimese veebikursuse, milleks on „Sport ja tervis“. Veebikursus on tänapäevane ja paindlik õppevorm, mis võimaldab spordigümnaasiumi noorel osaleda õppetöös ka koolist eemal viibides.

Kooli näo kujundavad õpilased. Meil on erakordselt hea meel tublide abiturientide üle: kuldmedaliga lõpetab Audentese spordigümnaasiumi Kertu Laak ning hõbemedali saavad Silvia Pertens, Mairit Laine ja Siiri Kliimson.

Jalus