fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Kooliaasta lõpu tänuüritusel tänati edukaid õpilasi ja nende vanemaid

15.06.2016

Kooliaasta lõppedes, 7. juuni õhtul, toimus kooli aulas tänuüritus, millega tunnustati õpilasi väga hea õppimise ja koolielu edendamise eest ning nende vanemaid hea koostöö eest. 

Tänuürituse avas kooli direktor Ahto Orav, kes oma kõnes vaatas tagasi olnud kooliaastale ning tunnustas oma sõnavõtus edukaid, tublisid ja aktiivseid õpilasi ning nende toetavaid vanemaid. Muusikaliseks kingituseks esitas noor viilulivirtuoos Ingmar Erik Kiviloo kolm eriilmelist lugu viiulil, keda saatis klaveril Maila Laidna.

Tänuvideo olid kokku pannud õppejuht Külli Natka ja muusikaõpetaja Anu Ott, mille lõppedes valitses saalis vaikus ja nii mõnelgi oli silmanurgas pisar.

Peale kontserdi kuulamist nauditi vestlust ja suupisteid. Iga pere lahkus tänuürituselt kingitusega, milleks oli Audentese lauamäng Tarkus. Tervis. Tasakaal.

Vaatan tänuvideot.

 

 

Jalus