fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

1.–8. klassile lõppes kooliaasta piduliku aktusega

14.06.2016

Algkool ja põhikooli üleminekuklassid lõpetasid kooliaasta piduliku aktusega. Alustuseks kõlas kooli laul, mis kasvas salm-salmilt üha võimsamaks, jõulisemaks ja sidus kogu koolipere ühtseks tervikuks. Aktust olid huvijuht Katrin Mõttusele appi tõtanud juhtima 1.a klassi tüdrukud Jolandra Kruuse ja Mia Pauline Mölder. Tüdrukute emotsionaalsed vastused ja avatus lõi saali mõnusa ning pingevaba õhkkonna.

Muusikaliste vahepaladega astus üles muusikaõpetaja Anu Oti taktikepi all mudilaskoor ja muusikaõpetaja Liisi Altsaare kitarrimängu saatel esitas 3.a klassi õpilane Henrietta Olak laulu, mis viis publiku rändama soojale maale. Aktusele traditsiooniliselt kõneles direktor Ahto Orav, kes meenutas olnud kooliaastat ja selle eredamaid hetki.

Väga tublisid õpilasi tunnustati kiituskirjadega, mida jagasid õppejuhid Karin Pae ja Külli Natka. Tunnustust väärisid ka õpetajad, aasta õpetaja tiitli pälvis muusikaõpetaja Anu Ott ning aasta klassijuhataja tiitli ajalooõpetaja Pille Rohtla.

Esinemised vaadatud, kõned peetud, kiitused jagatud, võis muretu meele ja rõõmuga hinges suvevaheajale minna.

Jalus