fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Kooliõuele kerkis palju lumekujusid

11.03.2019

Sel aastal on talv meid lumega lausa ära hellitanud. Lund on olnud nii palju, et otsustasime teha igale klassile üleskutse luua kooli territooriumile üks lumeskulptuur. Seega võis veebruaris näha üle terve kooliõue päris palju lumest loomi ja muid kujusid, mis valmistasid kõigile rõõmu.

Oli klasse, kes tegid sellest ettevõtmisest suure ühistegevuse, kuhu kaasati ka vanemad. Tööülesanded jagati usinalt omavahel ära: kes planeeris lumeskulptuuri disaini, kes kühveldas lund kelkudele, kes transportis kelgu suure lumekuhja juurde, kes vormis lund kujuks, kes andis skulptuurile viimase lihvi ja kes tundis lihtsalt rõõmu lumisest ilmast.

1.b klass tegi valmis jääkaru lumeskulptuuri, mis oli nende suurprojekti „Jää + karu“ lõpetuseks.

2.b klassi õpilased meisterdasid kooliõuele lausa mitu lumeskulptuuri.

2.a klass ütles oma lumeskulptuuri kohta nii: „Oleme oma kilpkonna üle väga rõõmsad! See aitab meil meeles hoida kasulikku vanasõna „Tasa sõuad, kaugele jõuad“. Koos oli väga lõbus ehitada ja me olime väga uhked, kui see kuju valmis sai. Koostöös peitub jõud!“

2.c klass ehitas äsja alanud sea-aasta puhul ühe lumest põrsakese.

3.a klassi õpilased kutsusid ka oma vanemad ehitama ja koos loodi miniversioon laulupeost.

3.b klass võttis samuti appi hulga lapsevanemaid, kes ehitusele rõõmsalt käed külge panid. Valmis üks suur öökullikuju, mis oli kõikidest lastest pikem.

3.c klass ehitas ühiselt ühe maagilise lohedraakoni.

4.b klass olid ühed esimesed, kes jaanuarikuu viimasel päeval õhinaga lumekunsti tegema asusid. Nende endi sõnul prooviti sea-aasta puhul ehitada põrsakest, kuid välja tuli hoopis lastesaatest pärit kõige suurem sõber Leopold.

Talverõõme nautis ka 6.a klass, kes meisterdas kooliõuele sisaliku.

Enne suurt sula jõudsid lumeskulptuuri valmis teha ka meie IB õppe õpilased. Nad pühendasid väga realistliku lumeratsu oma õpetajale Rodrigole, kes on neile malet õpetanud ja kes nendega malet mängib.

On rõõm, et nii palju huvitavaid ideid sai teostuse ja et meie kooliõu oli täis põnevaid tegelasi. Nii suured kui ka väikesed jäid nendest kujudest mööda minnes ikka ja jälle seisma, et õpilaste kätetööd imetleda.

Värskes õhus viibimine on alati tervislik, ja kui sa saad veel oma kaaslastega midagi üheskoos ehitada, siis on rõõmu küllaga. Loodame, et ka järgmine talv on sama lumerikas ja et siis saame meisterdada juba suuremaid lumeskulptuure.

Jalus