fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Koolipäev „Puust ja punaseks“ viis 5. klassid muuseumitundidesse

25.11.2016

5. klassid osalesid Tallinna vanalinnas koolipäeval „Puust ja punaseks“, mille käigus külastati nelja erinevat muuseumit.

Koolipäeva eesmärgiks oli ühe meeleoluka päeva jooksul omandada teadmisi ajaloo, teatri, kunsti, muusika ja inimese tervise vallast ning uurida lähemalt teatrit, loodust, kirjandust ja disaini. Huvitavalt ülesehitatud õppepäev viis õpilased seiklema üksikule saarele, kus ellujäämine sõltus neljast põhielemendist. Seiklusmängu käigus tutvusid õpilased vee, õhu, maa ja tulega.

Tervishoiumuuseumi loodusõpetuse tunnis vaadeldi inimese seotust ümbritsevaga läbi vee rolli inimese kehas. Teatri- ja muusikamuuseumi muusikatunnis uuriti kõige vanemaid pille, mis kasutavad heli tekitamiseks õhku. Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi kunstitunnis loodi maa peal kõndimiseks imejalanõud, mis peavad vastu nii erinevatele temperatuuridele, suurele veele kui ka kuumusele. NUKU muuseumi kirjanduse ja liikumise tunnis tutvuti põhielementide loomislugudega ja prooviti kõike „omal nahal“ järele.

Koolipäev, mis viis õpilased koolipingist muuseumidesse oli õpetlik, omanäoline ja mitmekesine, läbi kogemuse õpitu kinnistub ning jääb paremini meelde.

Jalus