fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Audentes

Koolipere nautis jõulukontserte

18.12.2015

Jõulud on ootamise aeg. Kooli saalis kõlavatel jõulukontsertidel räägitigi jõuluootusest, jõulusoovidest, võis tunda jõululõhna ja nautida kauneid jõululaule.

Erakooli kontserdi juhtisid inglise keele õpetaja Age Osik, 8.a klassi õpilased Karmo Karema ja Vahur Põldsam. Muusikaõpetaja Anu Ott oli imepärased jõululaulud mudilaskoorile selgeks õpetanud ja esitatavad vahetekstid paberile pannud. Direktor Ahto Orav ja põhikooli õppejuht Külli Natka tervitasid kooliperet video vahendusel. Laulud vaheldusid tekstide, piltide ja filmiklippidega. Kontserdi lõpus kaeti saali õpetajate abiga jõululaud, tuues endaga kaasa jõuludele omase küünla-, glögi-, piparkoogi-, mandariini- ja kapsalõhna. Kontserdi lõppedes ootasid kaetud jõululauad kõiki jõululõunale kooli sööklasse.

Spordigümnaasiumi ja IB kontsert algas IB jõulutervituste ja intervjuudega. Iga spordigümnaasiumi klass esitas kaasahaarava jõululaulu, mille oli selgeks õpetanud muusikaõpetaja Liisi Altsaar. Laval oli IB õpetajatest koosnev bänd, milles mängisid Peeter Mikkov ja John Christopher Sullivan. Kontsertklaveril saatis esinejaid 12.d klassi õpilane Frants Tikerpuu. Direktorid Priit Ilver ja Ahto Orav said sõna videoekraani vahendusel, mille olid filminud 9.c klassi ja IB õpilased. Kontsert lõppes ühislauluga ning gümnasistegi ootas kooli sööklas maitsev jõululõuna.

Vaim ja hing täis jõulumuusikat, kõht täis jõulutoitu, võis kaaslastele ja õpetajatele soovida kauneid jõulupühi ja toredat vaheaega. 

 

Jalus