fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Koolipere sai südamliku tänukirja jõululaadal kogutud summaga toetatud peredelt

31.01.2018

2. detsembril toimus väikeses koolimajas traditsiooniline heategevuslik jõululaat, kus kogusime rekordsumma: 1471 eurot.

Nii nagu eelnevatel aastatel, oli ka nüüd meie eesmärgiks abistada neid Kristiine linnaosa lapsi, keda kasvatavad vanavanemad. Meil oli võimalus toetada nelja peret, kus on kasvamas kokku seitse 10–18-aastast last.

Mõned päevad tagasi saime kingisaajatelt Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingu projektijuhi kaudu südamliku tänukirja, mille avaldame muutmata kujul:

 

Lugupeetud Audentese Erakooli pere!

Milline suur süda on teie kooli perel, soojus ja heldimus iga jõululaadal osaleja südames sooviga aidata neid, kes abi vajavad! Tänu teie aktiivsusele ja annetustele oleme selgitanud perede toimetulekut ning vajadusi juba kolmel aastal; varem piirdusime ürituste organiseerimisega annetuskeskkonna baasil.

Meie projekti „Orbude toetuseks” pered on väga tagasihoidlikud ning harjunud vähesega toime tulema. Vanavanematele on tähtis, et toit on laual, lastelastel puhtad ja terved riided seljas ning kodu korras, sest nemad vastutavad oma kadunud laste nimel lastelaste käekäigu eest. Pensioniealise inimese jaoks on seda liigagi palju. Need vähesed vahendid (pension + lastetoetus), millega nad peavad majandama ning tasuma ka eluaseme eest, suurendavad seda muret veelgi. Nad ei küsi abi, vaid püüavad kuidagi toime tulla.

Teie koolipere hoolivus on andnud nendele peredele usu headusesse, võimendades mitu korda heateo suurust. Jõuluimedest tundsid siirast rõõmu neli peret: seitse last ja nende vanavanemad, kokku 12 õnnelikku silmapaari.

Fotokaameraga – nii täiuslikust ei julgenud tüdrukud unistadagi – lubasid nad koostada albumi parimatest fotodest teile saatmiseks. Selle õnne suurust, mida te neile valmistasite, on võimatu sõnades edasi anda.

Tugeva konstruktsiooniga trikitõukeratast soovis 10aastane poiss, kirjutades jõuluvanale igaks juhuks mitu kirja oma ainsast soovist. Esik oli kitsas, aga tõukeratta keerutamise trikk oli poisil lahedalt selge. Üllatus oli suur, sest just niisugusest rattast oligi ta unistanud.

Pesumasin tegi hetkega õnnelikuks kolm lapselast ja vanaema. See on suur õnnistus ning oli kogu pere siiras soov.

Kinkekaardid ülikonna ostuks lahendasid gümnaasiumit lõpetava noormehe ja tema vanaema võimatuna näiva mure. Meil on kokku lepitud kohtumine Baltika Moetänava spetsialisti, meeste riietamise asjatundjaga. Ta aitab noormehel valida lõpetamiseks sobiva ülikonna koos kõige vajalikuga ning kombineerimisvõimalustega erinevateks üritusteks ka ülikooli ajaks. Outletist ostes on selline valik võimalik.

Suure üllatusena oli igale perele sülesuurune kinkekorv head ja paremat jõululauale. Nende perede jõulud olid täis headust, armastust ning südamesoojust paljudeks aastateks.

Jätkuvat edu kõigis teie ettevõtmistes!

Siira tänuga

VENÜ projekti „Orbude toetuseks“ vanaemade ning nende lastelaste ja projekti korraldustoimkonna nimel
Merike Roosileht
projekti „Orbude toetuseks” juht
Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühing

Jalus