fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

Koolipere sai südamliku tänukirja peredelt, keda toetasime heategevuslikul jõululaadal kogutud summaga

12.01.2017

3. detsembril toimus väikeses koolimajas traditsiooniline heategevuslik jõululaat, kus kogusime rekordsumma: 1458 eurot.

Nii nagu eelmisel korral, oli ka nüüd eesmärk abistada neid Kristiine linnaosa lapsi, keda kasvatavad vanavanemad. Toetasime kolme Kristiine linnaosas elavat peret, kus on kasvamas kokku seitse 10–16-aastast last.

Mõned päevad tagasi saime kingisaajatelt Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühingu projektijuhi kaudu südamliku tänukirja, mille avaldame muutmata kujul:

 

Lugupeetud Audentese erakooli pere

Tänu teie siirale soovile aidata abivajajaid, olid meie projekti kolme pere jõulud imelised. Seitse last ja nende vanaemad on üliõnnelikud, et leidub nii palju hoolivaid inimesi, kes toovad nende argipäeva rõõmu ja naeru.

Teie heategevuslik jõululaat tekitas tunde, mida on raske sõnadesse panna ning veel keerulisem edasi anda neile lastele ja nende vanaemadele, kellele saadud tulem suunatud oli. Kui palju aega ning mõõtmatul hulgal armastust müügiks valmistatud esemete ja küpsetiste valmistamiseks kulus! Milline entusiasm, soojus ning siiras tahe anda endast parim jõululaada 100% edukaks kulgemiseks!

Meie siiras tänu ja imetlus kuulub teile, Audentese erakooli õpetajad, õpilased, lapsevanemad ja kõik laada organiseerimisega seotud inimesed – üks suur, võimas ja ühtne pere. Meie laste jõuluunistused täitusid tänu teile!

Poisid, kelle unistus oli süntesaator, on kahel korral õpetaja juhendamisel harjutanud. Jalgratas, rulluisud ja tõukeratas said ka enne lund kiiremad tiirud tehtud ning sobisid suurepäraselt. Need kolm last ei osanud nii suurelt unistadagi. Tüdrukute kinkekaardid ootavad veel jaanuarikuu suuri allahindlusi, et lapsed saaksid valida endale uusi riideid, jalanõusid, sporditarbeid – just neid, mida neil vaja on.

Veel kord suur, suur tänu teile ning jätkuvat rõõmurohket ja edukat uut aastat!

VENÜ projekti „Orbude toetuseks“ vanaemade ning nende lastelaste ja projekti korraldustoimkonna nimel
Merike Roosileht
projekti „Orbude toetuseks” juht
Vanurite Eneseabi- ja Nõustamisühing

Jalus