fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool, spordigümnaasium

Koolipere tähistas Audentese 22. sünnipäeva

22.05.2017

15. mail kogunesid kooli aulasse kõik õpilased, õpetajad ja koolitöötajad, et tähistada kooli 22. sünnipäeva. Iga klass kinkis koos heade soovidega koolile raamatu. Raamatute kinkimine on kaunis traditsioon ja kõik kingitud teosed leidsid juba väärika koha raamatukogus, et pakkuda lugemisrõõmu igale koolipere liikmele.

1.–4. klassi aktus algas ühiselt koolilaulu laulmisega, millele järgnes raamatute üleandmine ning seejärel tublide õpilaste tunnustamine ja tänukirjade kätte jagamine.

5.–9. klassi ja 10.–12. klassi aktustel esitleti aga hoopis õpilaste loodud videotervitusi sünnipäevasoovidega, lisaks muidugi muusikalised etteasted, raamatute üleandmine ja tublide õpilaste tunnustamine.

Õpilastele üleantud tänukirjade hulk osalemise eest omaloominguvõistlusel ja fotovõistlusel „Tere, kevad!“ on kindlasti parim kingitus koolile, sest mis siis veel kui rõõm tublidest õpilastest saaks selle päeva eriliseks muuta.

Raamatukogu juhataja Rita Hübner tänas igal aktusel õpilasi ja nende vanemaid vahvate raamatute eest ning pärast aktusi oli kõigil võimalus nautida sünnipäevakringlit.

Palju õnne sünnipäevaks ja kordaminekuid edaspidiseks!

Jalus