fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL, IB, SPORDIGÜMNAASIUM

Koolipere tähistas Audentese 23. sünnipäeva

21.05.2018

15. mail kogunesid kooli aulasse kõik õpilased, õpetajad ja koolitöötajad, et tähistada kooli 23. sünnipäeva. Iga klass kinkis koolile raamatu koos oma heade soovidega. Raamatute kinkimine on kaunis traditsioon ja kõik kingitud teosed leidsid juba väärika koha raamatukogus, et pakkuda lugemisrõõmu igale koolipere liikmele.

1.–4. klassi aktusel lauldi ühiselt koolilaulu ning sellele järgnes raamatute üleandmine. Kõik klassid lugesid ette väikese katkendi raamatust või andsid oma head soovid edasi harjutatud etteastena.

5.–9. klassi ülesandeks oli eelneva nädala jooksul valmis teha õnnitlus või sünnipäevapilt kasutades GPS-kunsti. Tegemist oli ülesandega, kus tuli mööda kooli territooriumi ringi kõndides oma liikumistrajektoor salvestada, et sellest tuleks mõni pilt või täht. Klassid olid välja mõelnud väga põnevaid pilte ning liikumisest said rõõmu kõik. Peale selle lauldi aktusel ühislaule, kingiti raamatuid ning autasustati kooliteemalisest viktoriinist osavõtnuid.

10.–12. klassi ja IB üksuse aktusel lauldi jällegi ühiselt koolilaulu, näidati GPS-kunstiga valminud pilte ning kingiti koolile raamatuid. Peale selle anti spordigümnaasiumis kingitus ja tänukiri üle iga treeninggrupi eeskujule.

Aktuste lõpul tänas raamatukogu juhataja Rita Hübner kõiki õpilasi ja nende vanemaid suurepäraste raamatute eest, mida oli sel aastal kokku 30. Kõik kingitud teosed on välja pandud kooli raamatukokku, kus nendega tutvuda saab ja neid lugemiseks laenutada.

Palju õnne, tarkust, tervist ja tasakaalu sai sel päeval soovitud mitukümmend korda ning pärast aktusi maiustasid kõik sünnipäevale kohaselt maitsva koogitükiga.

Jalus