fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool, IB, Spordigümnaasium

Koolipere tähistas Audentese sünnipäeva

16.05.2016

Kooli aulasse sünnipäevaaktustele kogunesid 16. mail kõik kooliastmed. Iga klass oli kingituseks kooli raamatukogule kaasa võtnud uhiuue raamatu, mis pakuks huvi koolikaaslastele ja kutsuks lugema.

Lisaks põnevatele raamatutele olid klassid kingituseks ette valmistanud, üles filminud ja kokku monteerinud videotervitused.

Videod muutsid aktuse eriliseks
1.–4. klassi videotes kõlasid head soovid koolile, omaloomingulised luuletused ja mõistatused, õpilaste mõtted koolist ning kingitud raamatute katkendid ja kirjeldused.
5.–9. klassi tervitused olid vanusele omaselt kiired, hoogsad ja omapärased. Kuulda sai laule ning mõtteid koolist ja kingitud raamatust. Filmilõikudes oli kasutatud õpilaste joonistusi.
10.–12. klassi videod olid eriilmelised nagu klassidki. IB üksuse õpilased arutlesid selle üle, mida nad on tulevikuks koolist kaasa saanud ja missugused sõnad iseloomustavad õpilast. Spordigümnaasiumi noored olid oma videotesse pikkinud muusikat, fotosid, õnnesoove ja mõtteid koolielust.

Kõigil kolmel aktusel jälgiti kaaslaste videotervitusi huviga ja iga filmilõigu lõppedes kõlas aplaus. Tavapärase kõne asemel kasutasid tervitamiseks videot ka kooli juhtkond ja õpetajad.

Tarkust ja õnne!
Raamatukogu juhataja Rita Hübner tänas iga aktuse lõpus kõiki õpilasi ja nende vanemaid suurepäraste raamatute eest, mida kogunes sünnipäeva jooksul üle kolmekümne. Kõik kingitud teosed on välja pandud kooli raamatukokku, kus nendega saab tutvuda ja neid lugemiseks laenutada.

Palju õnne, tarkust, tervist ja tasakaalu sai sel päeval soovitud mitukümmend korda ning pärast aktusi maiustasid kõik sünnipäevale kohaselt maitsva kringliga.

Jalus