fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Koolipingis õpitut kinnistasid 6.–8. klasside õpilased Aegna saarel ja Sagadi looduskoolis

10.10.2016

Septembrikuus käisid 6.–8. klasside õpilased loodusõpetuse ja bioloogia tundide raames koolist väljas looduses õppepäevadel.

6.–7. klassid külastasid Sagadi looduskooli ja matkasid Oandu loodusõpperajal. Esmalt tutvusid õpilased metsa kui ökosüsteemiga metsamuuseumis. Seejärel liiguti looduskooli, kus töörühmades sai katsuda, haista ja vaadelda metsas leiduvat. Lõpetuseks mindi juba loodusõpetuse tundides õpitut kinnistama Oandu õpperajale.

8. klassid veetsid kauni sügispäeva Aegna saarel. Saarel korjati metsas sammalt ja määrati erinevaid samblaliike. Mere ääres õpiti tundma erinevaid vetikaid. Õppepäeva lõpetuseks valmistas iga õpilane isikliku samblaraamatu, millesse oli kogutud vähemalt viis erinevat samblaliiki.

Kõikidele õpilastele meeldis selline õppepäev enam kui klassi veedetu, oma osa õppepäeva õnnestumisse andsid imeilus sügisilm, puutumatu loodus, värske õhk ja toredad kaaslased.

 

Jalus