Uudised
ERAKOOL
Koolis tähistati kätepesupäeva
29.10.2019
ÜRO initsiatiivil tähistatakse iga aasta 15. oktoobril ülemaailmset kätepesupäeva (Global Handwashing Day), mille eesmärk on kätehügieeni propageerimine. Ülemaailmset kätepesupäeva tähistatakse alates 2008. aastast. Tervishoiuspetsialistide sõnul kaitseb käte korralik pesemine sooja vee ja seebiga ka gripi eest.
Tervisenõukogu eestvedamisel tähistame ülemaailmset kätepesupäeva ka oma koolis. Erinevates tundides vaadati filmikatkendeid kätepesust ja puhtuse hoidmisest. Kooliõde Zinaida käis väikeses koolimajas 1.–3. klassi õpilastega vestlemas käte pesemise olulisusest ja õigest kätepesutehnikast. Õpilased said spetsiaalse UV lambi all ka ise oma käte puhtust kontrollida. Kooliõde väljendas rõõmu, et lapsed mäletavad eelmisel aastal õpitut ja teavad kuidas kaitsta ennast nakkuste eest. Kätepesule peaks kuluma umbes minut!
Söögivahetundides tegutsesid terve nädala jooksul kätepesupatrullid. 3. klasside õpilased said ise jälgida nii enda kui teiste käte pesemist ja hoolsust.
Tallinna Koolitervishoid korraldas sel sügisel ka joonistusvõistluse teemal „puhtad käed“. Lapsed joonistasid õpetajate juhendamisel ilusaid pilte. Meie õpilaste töödest sai tunnustuse 4.b klassi õpilane Anette ning tema joonistusest valmisid kleepsud.
Vaata veel
-
Spordihooaja lõpetamisel tunnustati aasta treenereid
27.05.22
Neljapäeval, 26. mail toimus Nõmme spordikeskuses traditsiooniline spordihooaja lõpetamine, kuhu kogunesid kõikide Audentese spordiüksuste töötajad. Kaunil päeval võeti kokku lõppenud -
Käsipallurid saavutasid Eesti meistrivõistlustel esimesed kohad
27.05.22
Käsipalli klubi Tallinna käsipalliakadeemia/Audentes, kuhu kuuluvad ka meie õppursportlased, võitsid Eesti meistrivõistlused kahes vanuseklassis. TKA/Audentes võistkonnad saavutasid B-klassi ja B2-klassi -
2022. aasta lõpuaktuste ajad
27.05.22
Audentese erakooli ja spordigümnaasiumi lõpuaktused toimuvad 2022. aastal järgnevalt: erakooli 9.a ja 9.b klassi aktus teisipäeval, 21. juunil kell 12. -
Meie raamatukogu juhataja osales lasteraamatukoguhoidjate õppepäeval
26.05.22
11. mail toimus Eesti Lastekirjanduse Keskuses lasteraamatukoguhoidjate õppepäev „Varesele valu, harakale haigus – kas sõnal on väge?“, millel osales ka