fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Koolis tähistati kätepesupäeva

29.10.2019

ÜRO initsiatiivil tähistatakse iga aasta 15. oktoobril ülemaailmset kätepesupäeva (Global Handwashing Day), mille eesmärk on kätehügieeni propageerimine. Ülemaailmset kätepesupäeva tähistatakse alates 2008. aastast. Tervishoiuspetsialistide sõnul kaitseb käte korralik pesemine sooja vee ja seebiga ka gripi eest.

Tervisenõukogu eestvedamisel tähistame ülemaailmset kätepesupäeva ka oma koolis. Erinevates tundides vaadati filmikatkendeid kätepesust ja puhtuse hoidmisest. Kooliõde Zinaida käis väikeses koolimajas 1.–3. klassi õpilastega vestlemas käte pesemise olulisusest ja õigest kätepesutehnikast. Õpilased said spetsiaalse UV lambi all ka ise oma käte puhtust kontrollida. Kooliõde väljendas rõõmu, et lapsed mäletavad eelmisel aastal õpitut ja teavad kuidas kaitsta ennast nakkuste eest. Kätepesule peaks kuluma umbes minut!

Söögivahetundides tegutsesid terve nädala jooksul kätepesupatrullid. 3. klasside õpilased said ise jälgida nii enda kui teiste käte pesemist ja hoolsust.

Tallinna Koolitervishoid korraldas sel sügisel ka joonistusvõistluse teemal „puhtad käed“. Lapsed joonistasid õpetajate juhendamisel ilusaid pilte. Meie õpilaste töödest sai tunnustuse 4.b klassi õpilane Anette ning tema joonistusest valmisid kleepsud.

Jalus