fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

Koolivaheajal linnalaagrisse!

05.10.2020

Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta tegusalt, loovalt ja arendavalt.

Lapsi ootavad 19.–23. oktoobril linnalaagris ees põnevad päevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida endale meelepärased. Laagri juhendajateks on Audentese erakooli õpetajad.
Kuna kõige tähtsam on laste tervis ja heaolu, toimub palju tegevusi vabas õhus ning pikemateks sõitudeks kasutame tellitud bussi.

Oktoobrikuu linnalaagri kava pakub tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Vaatan linnalaagri kohta lähemalt

Jalus