fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool

Koolivormi ettetellimine uueks õppeaastaks toimub 12. juunini 2017

17.05.2017

Alates 15. maist on võimalik koolivormi uueks õppeaastaks ette tellida! Koolivormi ettetellimine toimub 12. juunini e-poe kaudu.

Erinevates suurustes tootenäidiseid on võimalik ettetellimise perioodil väikeses koolimajas ka eelnevalt proovida. Kõik ettetellimise perioodil esitatud ning tasutud tellimused saab komplekteerituna koolist kätte 29. ja 30. augustil kui toimub traditsiooniline koolivormilaat.

Kui tellimuse kättesaamisel selgub, et suurus ei sobi, saab võimalusel tooteid vahetada. Lisaks ettetellimisele on koolivormi võimalik e-poest tellida kogu õppeaasta jooksul.

Soovitame tellimus siiski esitada hiljemalt 12. juuniks, et koolivormi tootja saaks garanteerida tellimuse täitmise sobivates kogustes ja suurustes enne uue õppeaasta algust.

Jalus