fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Koolivormi uuendused, tellimine ja kättesaamine

25.06.2022

Koolivormi kujundamisel ja loomisel oleme lähtunud sellest, et see oleks mugav, kvaliteetne ja moodne, kuid samas ka akadeemiline, väärikas ja meie kooli väärtusi esindav.

Koolivormi uuendamise töörühma olid eelmisel ja käesoleval õppeaastal kaasatud nii õpilaste, õpetajate kui ka kooli juhtkonna esindajad ning eraldi arutelud toimusid ka kooli vanematekogus.

Uuendused järgmisest õppeaastast
Koostöös disaineri ja tootjaga vaatasime üle koolivormi elementide uuendamise võimalused ning leppisime kokku esmased arendused.

Alates 2022/2023. õppeaastast

  • on tavavormiga lubatud ka polosärgid III kooliastmele (7.–9. klass);
  • lisandub tootevalikusse kooli kikilips.

Suuremad polosärgi suurused ja kikilips on juba lisatud e-poe tootevalikusse.

Töös olevad uuendused
Koolivormi pluusi ja pükste osas otsime mugavamat kangast ning valiku langetamiseks teeme vajadusel proovipartiid. Lisaks on plaanis tootevalikusse lisada koolivormi disainiga põlvikud ja kaelarätt.

Erinevate arutelude tulemusel jõudsime seisukohale, et meie akadeemilise stiiliga koolivormi osaks ei saa olla casual pusad, kuid alternatiivina tegeleme unisex pulloveri mudeli väljatöötamisega.

Tellimine ja kättesaamine
Koolivormi tellimine uueks õppeaastaks toimub 25. maist 10. juunini e-poe kaudu. Tellimused saab kätte koolivormi laadal, mis toimub 24. ja 25. augustil suure koolimaja aulas kell 14–18. Kui selgub, et tellitud suurus ei sobi, saab toote laadal ümber vahetada.

Laadal on võimalik koolivormi osta sularahas ja pangakaardiga.

Pakume võimalust tuua väikeseks jäänud puhtaid ja terveid koolivormi riideid tasuta taaskasutuseks. Võtame riideid vastu 23. augustil suure koolimaja koolitädi juures ja laada ajal.

Loen koolivormi kohta lähemalt

Jalus