fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakool, Spordigümnaasium, IB

Koostööprojekti „Minu tulevikumaailm“ esimene kohtumine

04.12.2017

Erasmus+ rahvusvahelise koostööprojekti „Minu tulevikumaailm“ esimene kohtumine toimus 27.–29. novembril 2017 Hispaanias, Granadas. Kokku said viie sõpruskooli koordinaatorid Mosjøenist (Norra), Bosast (Itaalia), Granadast (Hispaania), Ünyest (Türgi) ja Tallinnast. Audentese kooli esindas projektijuht Heli Illipe-Sootak.

Kohtumise eesmärk oli saada tuttavaks projekti osapoolte esindajatega ning nende koolide ja riikide eripäradega. Arutati läbi peamised korralduslikud aspektid ning pandi paika õpilasvahetuste ajakava. Järgmine kohtumine toimub seega 16.–20. aprillil 2018 Norras, millest saavad osa võtta seitse Audentese kooli õpilast vanuses 14–17 ning 2 õpetajat. Muudatus viidi sisse õpilasvahetuste teemade osas, kus Audentese kooli õpilasvahetuse teemaks sai „Tehnoloogia ja inimene“.

Projektilogo valiti kümne erineva õpilaste poolt loodud kavandi hulgast. Enim poolthääli sai Hispaania kooliõpilase logo, mille saab kasutusele võtta pärast mõningaid lisandusi.
Kohtumise viimasel päeval tutvuti UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluva mauride rajatud Alhambra kindlusekompleksiga. Alhambra on Hispaania enimkülastatav turismiobjekt, ja selle kaunid aiad, omanäoline arhitektuur ja imeilusad vaated meelitavad siia ligi 8 tuhat inimest päevas.

Kohtumise tegi harukordseks viimase päeva vihmane ilm. Võõrustajate sõnul kannatab kogu Andaluusia piirkond tugevasti põudade tõttu ja sademeid esineb siin vaid mõnel korral aastas.

Kohtumise lõpuks tõdeti, et sellest projektist tuleb üks igavesti vahva ja asjalik koostööprojekt.

Kohtumiseni Norras!

Jalus