Otsi
 

Uudised

spordiklubi

Korvpalliässade nooremad vennad sõidavad enda esimesele välisturniirile

06.10.2017

Täna alustasid teed Lätimaale Audentese Spordiklubi 2007 s.a poisid, kes panevad palli mängu rahvusvahelises BBBL liigas. Teistehulgas on enda esimesele välisturniirile sõitmas mitmete korvpalliässade nooremad vennad. 

Hispaania tugevuselt teises liigas palliv eestlane Kregor Hermet, kes on endine Audentese SK mängumees on täna võistlustules enda võistkonna Actel Forca Lleida ridades, kes mängivad Iberostar Palma vastu. Saksamaa esimeses liigas on meie kasvandik Kristian Kullamäe koduklubi Oettinger Rockets vastu minemas Bambergi Brose võistkonnale. Eile tegi teinegi meie kasvandik Matthias Tass tubli hooaja avamängu Alexela Korvpalli Meistriliigas, kui alistati AVIS UTILITAS Rapla võistkond.

Täna sõidavad ülalnimetatud mängumeeste nooremad vennad – Roger Hermet, Oliver Kullamäe ja Maarius Tass – Lätti, kes mängivad Audentese Spordiklubi eest rahusvahelises BBBL liigas. Tegemist on noorte tulevikulootuste esimese välisturniiriga. Võistkonna peatreeneriks on Sixten Tomingas ja abitreener Erik Mäe.

Suur korvpallipäev on loodetavasti Audentese sportlastele edukas ning hoiame Teid jooksvalt kursis meie tulevikulootuste tegemistega nende esimesel välisturniiril.

Jalus