Otsi

SPORDIKLUBI

Korvpallurid alustasid võidukalt G4S Noorteliigat

11.10.2018

Audentese noorkorvpallurid alustasid enda järjekordset hooaega G4S Noorteliigas. Esimesed mängud olid meie sportlastele edukad ning saavutati mitmeid võite.

U18 korvpallitüdrukud alustasid hooaega vägevalt kui alistati 68:45 Tallinna Kalevi naiskond. Võidule pandi alus esimesel veerandajal, mis võideti suurelt 25:6. Võistkonna resultatiivseim oli Anette Marie Sepp 24 punktiga keda toetas Helena Stina Svilberg 22 punktiga.

Veelgi vägevama alguse hooajale tegid meie U16 tüdrukud, kes saavutasid suure 73:32 võidu Rapla Korvpallikooli vastu. Avaveerand võideti lausa 24:1 ning konkurentidele kogu mängu jooksul sõnaõigust ei antud. Võistkonna parim oli 2o punkti visanud Elena Iliste. U16 tüdrukud pidasid ka veel teisegi kohtumise kui skooriga 81:66 seljatati Pärnu Spordikool, hea mängu tegi Maarja Grünmann kes viskas lausa 32 punkti.

Võiduka sissejuhatuse hooajale tegid ka U16 noormehed. Nemad kohtusid hooaja avamängus Keila Korvpallikooliga. Pärast tasavägiselt lõppenud esimest veerandaega panid Audentese noormehed teisel veerandajal jõuvahekorrad paika võites veerandi 35:10 ning kogu mängu 86:64. Meeskonna edukaim oli 20 punkti visanud Kristofer Kajari keda toetas Georg Oliver Metsaorg 15 punktiga. U14 poisid kaotasid hooaja avamängus 52:60 Kuremaa Spordikoolile, Audentese parim oli 19 punkti visanud Artur Evestus.