fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Külalisõpetajad „Tagasi kooli“ kodanikualgatusest rikastasid matemaatikatunde

23.02.2016

„Tagasi kooli“ kodanikualgatuse eesmärk on aidata kaasa koolide ja ülejäänud ühiskonna vahelise koostöö suurenemisele. Kord aastas, Eesti Vabariigi aastapäeva paiku, toimub „Tagasi kooli“ fookusnädal, mil külalisõpetajad tulevad koolitunde külastama.

9.a klassi tundi külastas Ksenia Niglas, kes omandab oma teist magistrikraadi Tartu Ülikoolis. Esimese magistrikraadi matemaatika erialal omandas ta Suurbritannias Cambridge Ülikoolis. Teisipäeval lendas ta aga juba semestriks Austraaliasse Melbourne’i Ülikooli vahetusüliõpilaseks.

Ksenia rääkis väga huvitavalt nii matemaatika õppimisest kui ka õppimisest üldiselt ning seda nii Eestis kui ka välismaal. Eriti jäi kõlama Ksenia vastus ühe õpilase küsimusele motivatsioonist ja selle leidmisest: Motivatsioon tuleb ja läheb aga oluline on distsipliin – see jääb!

5.b klassi matemaatikatundi viis läbi Jaanus Orusalu, kes on endine Estonian Airi piloot. Jaanus rääkis õpilastele miks ja kuidas on vaja tema töös matemaatikat. Ta selgitas, et pilooditöös on väga oluline korduvalt kirja panna ning üle rääkida kõige lihtsamad ja igapäevasemad tehted. Õpilastel oli ohtralt küsimusi pilooditöö kohta ja juttu oleks jätkunud rohkemakski kui üheks tunniks.

 

Jalus