fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Kunst ja kunstnik koolis

20.12.2016

Suure koolimaja fuajees on avatud disainer-kunstnik Anne Hanni graafiliste joonistuste näitus. Joonistused on valminud Itaalia reisil 2016. aasta augustikuul ning kasutatud on markerit. Piltide eesmärk on anda edasi pigem emotsiooni, mis erinevates Itaalia linnades tekkis, mitte nii väga pöörata tähelepanu realistlikule kujutamisviisile.

Anne Hanni on 22-aastane noor, kes on ettevõtja olnud 3 aastat ning kujundanud erinevaid trükiseid ja kalendreid. Ta on esinenud erinevatel koolitustel, koolides ning olnud ka mentor gümnaasiumiõpilastele, kellel on soov ettevõtlusega tegeleda.

Kunstnik esines 9. klasside õpilastele, rääkides ettevõtlusest ning ka oma kunstilistest tegevustest. Ta jutustas sellest, kuidas erinevad kunstikonkursid panid teda proovile ning soovist iga kord olla veelgi parem. Head kohad tulid põhikooli lõpus ning see andis motivatsiooni kunstiga edasi tegeleda. Gümnaasiumis avanes võimalus joonistada oma pildid kalendrisse ja sealt edasi algas teekond ettevõtluseni.

Kui midagi soovida ja selle nimel vaeva näha, siis ka soov täitub. Tema esinemisest said kindlasti õpilased inspiratsiooni ja mõtteid, kuidas kunstivaldkonnas olla ettevõtja.

Jalus