fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Lapsed võtsid oma lemmikud kooli kaasa

03.06.2015

Lemmikloomapäev_2015Igal kevadel täitub Audentese erakooli õu koerte, kasside, hamstrite ja küülikutega. Avatud pole mitte loomade kool, vaid lapsed on oma kodused lemmikud ja sõbrad kooli kaasa võtnud. Lemmikloom pole lapsele mitte ainult sõber ja kaaslane, vaid temaga saab mängida, oma muresid kurta ja ta väljendab oma väikese peremehe vastu jäägitut kiindumust.

Lastekaitsepäeval oligi kooli mänguväljak täis erinevaid loomi. Kokku jooksis ringi 26 koera, nende hulgas kuldsed retriiverid, Saksa lambakoerad, Yorki terjerid, mastif ja chihuahua. Puuridesse ja omanike sülle peitus suurte loomade eest 6 kassi, 2 küülikut, 5 merisiga ja 2 hamstrit. Haruldasematest koduloomadest olid esindatud tšintšilja ja tuhkur.

Ka need lapsed, kellel kodus oma lemmikut pole, nautisid kaaslaste neljajalgsete sõprade seltsi ja vanemad said omavahel lemmikute muredest ja rõõmudest vestelda.

Vaatan pildigaleriid.

Jalus