fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Laste- ja noortespordi hooaeg toob kaasa mitmeid uuendusi

03.08.2023

Peagi algav hooaeg laste- ja noortespordis toob endaga kaasa mitmeid uuendusi.

Ühtne lähenemine

Audentese spordiklubi ja teiste Audentese spordiüksuste omavahelise sünergia suurendamise eesmärgil hakkab spordiklubi igapäevast sporditegevust (sh treeningutegevus, treenerid, võistlused, varustus jne) koordineerima spordivaldkonna eest vastutav klubi juhatuse liige Meelis Pastak.

Kuna Meelis koordineerib täna ka spordigümnaasiumi igapäevast sporditegevust, siis ühtse juhtimise kaudu saame Audentese erinevate sporditegevuste, treenerite ja rajatiste vajadusi senisest rohkem sünkroniseerida ning integreerida ühtseks tugevaks tervikuks. Spordirajatiste kasutamisel ja püsiaegade broneerimisel on eelistatud meie spordiklubi ja koolide vajadused ning nende vanemate, laste ning treenerite ootused.

Muudatusega saame pakkuda laste- ja noortetreeningute toimumiseks veelgi paremaid treeninguvõimalusi ning treeninguaegade valikut.

Ühtsed väärtused ja meeskond

Oma igapäevastes tegevustes lähtume Audentese kui terviku kokkulepitud arengusuundadest, eesmärkidest ja ühtsetest väärtustest. Kõige olulisemal kohal on Audenteses lapse ja noorsportlase arenguvajadused ning heade tulemuste eelduseks kvaliteetne protsess ja pühendumine. Olgu lapse võimete lähtepunkt madalam või kõrgem – igas olukorras on võimalik areneda ja paremaks saada. Sellel baseerub ka kogu Audentese Tarkus.Tervis.Tasakaal filosoofia.

Nendest põhimõtetest lähtume ka meeskonna valikul ja hoidmisel. Seetõttu toob uus hooaeg kaasa ka muudatusi treenerite hulgas. Spordiklubiga on liitumas mitmed uued treenerid ning lahkumas need, kes soovivad võtta vastu uued väljakutsed mujal või ei jaga meiega samu väärtuseid.

Sportlikku hooaega!

Jalus