fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Laste- ja noortespordi treeningugrupid, ajakavad ja treenerid on valdavas osas paigas

24.08.2023

Algava hooaja treeningugrupid ja treeningute ajakavad on valdavas osas paigas ning treenerite komplekteerimine lõpusirgel.

Üle 40 treeneri
Klubiga on liitunud mitmed uued treenerid: Ksenija Balta, Merike Anderson, Karl Robert Saluri, Liiljan Neerot, Teele Tšoba, Karin Pisa. Hetkel käivad veel läbirääkimised mitme uue treeneriga. Täiendavat infot anname esimesel võimalusel.

Algava hooaja treenerid on:

  • akrobaatikatreenerid – Viktor Saaron, Aleksandr Kobrissev, Andre Org, Gratšik Stepanjan, Kristiin Raudsepp, Nadežda Tšudakova, Stig Paju;
  • tennisetreenerid – Harri Neppi, Elin Põiklik, Jelena Lapimaa, Kersti Orek, Villem Lapimaa;
  • ujumistreenerid – Aivi Kulla, Ave-Riin Sepp, Elin Viiask, Kaja Aljand, Kalle Liivamägi, Karin Pisa, Margit Viilep, Nonna Sarana, Piret Tääker, Siiri Põlluveer, Sirli Lindorg;
  • orienteerumistreenerid – Piibe Tammemäe, Teele Tšoba;
  • moodsa viievõistluse treener – Imre Tiidemann;
  • kergejõustikutreenerid – Ants Kiisa, Hennit Küppas, Karl Robert Saluri, Ksenija Balta, Liiljan Neerot, Marielle Kleemeier, Mikk-Mihkel Arro, Natalia Konkina, Sören Jõõras;
  • korvpallitreenerid – Reet Rausberg, Kati Rausberg, Ksenija Lebedeva, Merike Anderson;
  • judotreener – Dmitri Lepp.

Rohkem kui 120 gruppi
Sügisest alustame rohkem kui 120 treeningugrupiga ning treeningud toimuvad peamiselt Audentese spordikeskuses, Õismäe ujulas ja Erika võimlas.
Treeningugruppide ja -aegade avamisel oleme püüdnud niipalju kui võimalik lähtuda eelmise aasta aegadest, et laste ja vanemate väljakujunenud päevakava hoida võimalikult vähe muutuvana.

Vaatan tunniplaani ja registreerin lapse treeningule

Jalus