fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Lastekool ootab päkapikke ka sel aastal

01.12.2020

Päkapikkude tööpäevad on olnud täis elevust, toimetamist ja kingituste pakkimist, sest nad tulevad keerulisest ajast hoolimata detsembrikuu viimastel koolipäevadel meie õpilastele väikest jõuluüllatust tooma.

Lastekooli õpilased on olnud väga tublid. Muu hulgas on nad kohanenud näiteks uutmoodi koolieluga: lapsed on ilma vanemata garderoobis riietunud ja ise klassiruumi üles leidnud. Suuremad õpilased on saanud hakkama ka olukorras, kus nende rühm tegutseb piirangute tõttu kahes osas. Muidugi on lapsed õppinud ja saanud päev-päevalt targemaks ning – mis peamine – püsinud terved. See kõik on kindlasti kiitust ja väikest kingitust väärt.

Selleks, et mitte vähendada avastamisrõõmu, jätame jõulupaki sisu saladuseks. Küll aga anname uudishimulikele selle kohta vihje: „Üks toru, kaks otsa ja kaitseb kandjat.“ Kas arvasite ära?

Soovime kõigile kaunist advendiaega ja rahulikke jõulupühi!

Jalus