fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Lastekool

Lastekool tähistab Audentese 20. sünnipäeva! Lisatud galerii!

13.04.2015

Lastekool_kardinad_audentese 20. juubeliks_201515. mail saab Audentes 20-aastaseks. Sama vana on ka meie lastekool: 1995. aastal alustasime 5–14-aastastele lastele mõeldud majandus-, arvuti- ja käitumisõpetuse ning inglise keele lühikursustega. Nüüdseks oleme kasvanud lastekooliks, mis pakub mitmekülgset arenemis- ja õppimisvõimalust beebieast koolieani.

13.–18. aprillil toimub lastekoolis sünnipäevanädal, mis on pühendatud saabuvale tähtpäevale. Selle nädala käelise tegevuse tundides valminud sünnipäevateemalised tööd hakkavad kaunistama klasside, koridoride ja garderoobide seinu, et rõõmustada meid kõiki kuni õppeaasta lõpuni.

Kuu aega enne sünnipäeva ehk 15. aprillil annab lastekool Audentese juhatuse esimehele üle kardinad, mis on valminud lastekooli kõikide rühmade ühistööna. Kardinad pannakse üles kahte lastekooli klassiruumi.

Lastekooli lapsi ootavad sünnipäevanädalal ees ka väikesed üllatused. Need jäägu aga praegu veel saladuseks.

Palju õnne kõigile saabuva sünnipäeva puhul!

Jalus