fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

LASTEKOOLI UUDISKIRI

Lastekooli jõulud

28.11.2018

Detsembrikuu viimastel koolipäevadel tulevad muusikatundidesse külla päkapikud. Nad kiidavad meie tublisid lastekooli õpilasi, kes on koolieluga hästi kohanenud, hoolega õppinud ja päev-päevalt targemaks saanud.

Ka sellel aastal peavad päkapikud kingitust tehes väga oluliseks Audentese põhimõtet „Tarkus. Tervis. Tasakaal“. Kuna lastekooli maskott Muki on lastele oluline kaaslane, lähtusid päkapikud mõttest, et nüüd võiks kingitusel kujutatud Muki iga päev ka kodus laste tervislikel valikutel silma peal hoida. Selleks et mitte vähendada avastamisrõõmu, jätame jõulupaki sisu saladuseks. Uudishimulikele esitame kingi kohta aga mõistatuse: „Mõista-mõista, mis see on. Sellel on üks kõrv ja üks suu.“ Kas arvasite ära?

Soovime kõigile rõõmsaid jõulupühi!

Jalus