fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Lastekooli uudiskiri

Lastekooli loometuba jagab oskusi ja rõõmu

16.12.2015

Alates sellest õppeaastast saavad 3–6-aastased lapsed osaleda lastekoolis just enda vanuserühmale mõeldud huviringis.

Loometuba kahele eraldi vanusele (3–4- ja 5–6-aastased) suunab lapsi vahvate tegevuste kaudu omandama uusi oskusi ning teadmisi. Õpitavad kunstitehnikad arendavad igakülgselt laste käelist osavust ja pakuvad neile loomisrõõmu. Ühise lustliku tegutsemise käigus kasvab ka väljendus- ja koostööoskus.

Viimaste kuude jooksul on loometoas osalevad lapsed meisterdanud taaskasutatavatest ja looduslikest materjalidest. Näiteks munakarbist ja paberrullist valminud hiir või plastiliinist ja käbist meisterdatud siil on ainulaadsed lapse loodud tegelased. Oma kätega loodud jõuluehe on aga kindlasti iga kuusepuu uhkus.

Loometoa vabadele kohtadele on jätkuvalt oodatud nii Audentese lastekooli lapsed kui ka kõik teised huvilised, kes veel koolis ei käi.

Vaatan loometoa kohta lähemalt

Jalus