fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Lastekooli uue õppeaasta rühmadesse registreerimine juba käib

31.03.2021

Vastuvõtt 2021/2022. õppeaastaks lastekooli 2–6-aastaste rühmadesse on alanud. Registreerimiseks tuleb täita Audentese kliendikeskkonnas avaldus.

Lastekoolis on mitmekülgne ja lapsesõbralik õpikeskkond lapse igakülgseks ja tasakaalustatud arenguks. Lähtume õpetamisel mängulistest ja erinevatest arendavatest tegevustest.


Igal lastekooli vanuserühmal on oma eesmärk

2-aastastele mõeldud mudilaskoolis on tunnid tore aeg, kus laps tunneb rõõmu koos vanema või vanavanemaga tegutsemisest. Sellises turvalises ja arendavas keskkonnas omandab laps oskusi ning teadmisi just põnevate ettevõtmiste kaudu.

3-aastane osaleb mudilaskooli tunnis juba iseseisvalt, õppides toime tulema ja kohanema ilma vanema või vanavanemata. Selles vanuses omandab laps teadmisi ja oskusi peamiselt vaadeldes, kuulates, kompides, mängides ning matkides.

Väikekooli tund äratab 4–5-aastases lapses loomulikku huvi õppimise vastu. Ka selles eas õpitakse eelkõige mängu kaudu. Mida rohkem tahab laps uurida, avastada ja mängida ning mida mitmekülgsem, turvalisem ja põnevam on õpikeskkond, seda kiiremini ta areneb.

Lapse koolivalmidus kujuneb sammhaaval ning sellega kaasnevad muutused füüsilises, vaimses ja sotsiaalses arengus. Eelkool, kus õpivad 6-aastased lapsed, arendab mitmekülgselt ja annab võimaluse koolieluga kohaneda. Eelkool sisaldab lugema, kirjutama ja arvutama õppimist, aga ka sotsiaalsete oskuste edendamist. Õppetöö on lapsesõbralik ja toetab loomulikku arengut. Võtmeks uute teadmiste ja oskuste juurde on mäng, sest just mängu kaudu kinnistub omandatu paremini ning tekib uudishimu ja koolirõõm.

Lastekooli rühmi komplekteerides lähtume registreerimise järjekorrast, lapse vanusest ja lapsevanema soovidest.

 

Jalus