fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Lastekoori esituses kõlasid jõulumeloodiad

17.01.2017

Lastekoor tõi külakostiks algkooli lastele jõululaule, et meenutada jõuluaega ja panna helisev punkt esimesele koolinädalale.

Lastekoor pole küll terves koosseisus kokku saanud, kuid muusikaõpetaja Sille Apri on välja noppinud muusikaga sõbrustavad õpilased 5.–9. klassidest. Esmakordselt esinesid klassid eraldi, lauldes koos vaid viimase laulu. Nüüd on põhjust kõik koos kokku saada, et oma häältega moodustada põhikooli õpilastest koosnev lastekoor.

Väikese koolimaja teise korruse aatriumis esinesid lisaks klasside ansamblitele ka solistid. Kaunihäälset soololaulu esitasid Mia Metssalu 6.b klassist, Cassandra Christensen ja Michele-Lucia Kirs 9.a klassist. Algkoolipere polnud tunnustusega kitsi ja nii kõlas iga loo lõppedes suur aplaus, innustades esinejaid harjutama ning taas oma tulemust kaaslastele näitama.

 

Jalus