fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Laulupeo välinäitusel „Kõlapilt“ on väärikalt väljas ka meie õpilaste kunstitööd

21.06.2023

Tallinnas kohe algaval Noorte Laulu- ja Tantsupeol „Püha on maa“ on linnaruumis, mitmel erineval alal üleval laste ja noorte kunstist välinäitus „Kõlapilt”. Laulupeole pühendatud näituse projektist võttis osa 70 kooli üle Eesti ning esindatud on 168 õpilase tööd. Näituse tööd on ajendatud laulupeo repertuaarist, mida laulupeol esitatakse.

Näitusetööde hulgas näeme ka kahte meie 9. klassi õpilase tööd, keda juhendas kunstiõpetaja Tiia Pällo:

  • Selene-Rete Mägi (9.a). Selene-Retet inspireeris poistekooride laul ja mille ainetel tema õlimaal on loodud „ÜLE MAARJAMAA“.
  • Kreete Tammaru (9.b). Kreete akrüülmaali inspiratsiooni allikaks oli neidudekoori laul „ÕUNAPUU“.

Tüdrukute töid saab imetleda Estonia Rahvusooperi taga Uue turu platsil. Näitusetööde eksponeerimisel on kasutatud rohelist mõtteviisi. Tööd on trükitud A0 formaadis puitvineerile, mis on taaskasutusele võetud tootmisjäägid. Vineeralused saab iga kool endale ja neid on võimalik taaskasutada kas näituse pinnana või molbertite aluslaudadena. Projekt toimub koostöös Eesti Laulu-ja Tantsupeo Sihtasutusega ja Tallinna Euroopa roheline pealinn 2023.

Jalus