fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini.
Otsi
 

Uudised

Huvikeskus ja spordiklubi

Laupäeval, 30. mail toimus koolimaja aulas heategevuskontsert „Jalutuskäik loomaaias“.

01.06.2015

Kontserdil esinesid Audentese huvikeskuse ja Audentese spordiklubi show-tantsu lapsed. Heategevuskontserdil koguti raha Tallinna loomaaia jääkarude Nora ja Nordi uue kodu ehitamiseks.

Loomaaia Sõprade Seltsi liikmed tulid kohale jääkaru kostüümides, et lapsi lõbustada ja vastu võtta annetusi ning tutvustada jääkarude tulevase kodu projekti. Kontserdi avas Tallinna saksofoniorkester Ivo Lille juhendamisel. Saksofoni mängis ka Audentese Spordiklubi juhataja Peeter Tishler. Orkester mängis erinevaid loomadega seotud lugusid lõbusates seadetes.

Kontserdi teise osa avas aukülaline Aleksei Turovski, kes rääkis toredaid lugusid jääkarudest ja annetuste vajalikkusest loomadele. Seejärel oli järg laste käes, kes kannatamatult oma esinemisjärge ootasid. Kokku esitati 17 loomade tantsu, alustades kontserdi peategelastest – karust, ja lõpetades ühistantsuga – sajajalgne, kus kokku tantsis üle 100 jala. Aulat kaunistasid Audentese erakooli laste toredad joonistused loomadest.

Täname kõiki, kes aitasid kontserti läbi viia ning suur tänu väikestele ja natuke suurematele tantsulastele ja nende vanematele. Tallinna loomaaed tänab kõiki annetajaid ja ootab kõiki külla.

 

Jalus