fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOL

Lemmikloomapäev

13.06.2017

12. juunil toimus algkoolis lemmikloomapäev. Lemmikloomapäev on laste jaoks oluline traditsioon, mida oodatakse suure õhinaga. Seekord  ilmataat meie üritust ei soosinud, ent tähistamata see oluline päev siiski ei jäänud. Kiirelt täitus väike koolimaja erinevate lemmikutega. Koridorides oli sigimist ja sagimist. Näha, uudistada ja paitada oli võimalik loomulikult igat tõugu koeri, kasse, merisigu, küülikuid, rotte, kilpkonni, tšintšiljat ning ka ühte klaaspurgis elutsevat tigu. Mõned suuremad ja iseloomukamad koerad trotsisid siiski vihma ning nendega sai tutvuda koolimaja ees õues.

Lapsed olid elevil, sest said enda lemmikuid kaaslastele näidata,  koduloomade pidamisest muljeid vahetada ning õpetajad tutvuda siiani vaid piltidelt nähtud laste lemmikutega.

On rõõm tõdeda, et mahtusime kõik sõbralikult väikesesse koolimajja ning erinevad loomad said omavahel kenasti hakkama.

Jalus