fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakool

Lemmikloomapäeval kihas kooliõu õpilaste lemmikutest

13.06.2016

Igal kevadel saavad õpilased kooli tulla oma lemmikloomaga, et teda kaaslastele näidata ning ise koolisõprade koduloomadega tutvuda.

Kooli viimasel esmaspäeval oli algkoolimaja mänguväljakust saanud koerte, kasside, hamstrite, rottide, kilpkonna ja isegi teo jalutusplats, kus 1.–5. klasside õpilaste lemmikloomad ennast koduselt ja sõbralikult koos tundsid.

Sellel aastal oli lemmikute hulgas palju erinevaid koeratõuge. Ameerika Staffordshire’i terjer, Newfoundlandi koer, kuldne retriiver, Jack Russelli terjer, shih tzu, Yorkshire’i terjer, Šveitsi valge lambakoer, Saksa lambakoer, kääbuspuudel ja teisedki koeratõud olid esindatud. Kassid seevastu olid kartlikumad ja hamstrid ning rotid ei julgenud puuridest väljagi piiluda. Kilpkonn tundis ennast liival aga vägagi koduselt ja tigugi oli oma klaaspurgist majas rahulik. Õpilased said enda lemmikuid kaaslastele näidata, vanemad koduloomade pidamisest muljeid vahetada ning õpetajad tutvuda siiani vaid piltidelt nähtud laste lemmikutega.

Jalus