fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

AUDENTES

Ligipääs Nõmme tee kaudu häiritud

28.08.2021

NB! Ehitustöid pikendatud 17. septembrini!

9. augustist septembri keskpaigani on Nõmme tee (Kajaka tn – Tammsaare tee) ehitustööde tõttu tavaliiklusele suletud. Audentesesse tulles palume kasutada Tondi tn poolset sissepääsu.

Ehitustööde tõttu Nõmme teel muutub bussiliinide 17 ja 17A liikumistee 9. augustist 17. septembrini nii, et bussid liiguvad Retke tee ja Nõmme tee peatuse vahel Tammsaare tee, Sõpruse puiestee ja Linnu tee kaudu.

Bussiliinide 17 ja 17A liikumistee 9. augustist kuni 17. septembrini


Suunal Sütiste teelt bussijaama ja Juhkentali poole jääb ümberkorralduste ajaks ära Tüve peatus Nõmme teel, kuid bussid peatuvad täiendavalt Retke tee peatuses Tammsaare teel, Siili peatuses Sõpruse puiesteel ja Vilja peatuses Linnu teel.

Suunal bussijaamast ja Juhkentalist Sütiste tee poole jäävad ära Nõmme tee ja Tüve peatused Nõmme teel, kuid nende asemel peatuvad bussid Nõmme tee peatuses Linnu teel, Linnu tee peatuses ja Siili peatuses Sõpruse puiesteel.

www.tallinn.ee

Jalus