fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

SPORDIKLUBI

Suur liikumisväljakutse: liitu Audentese kogukonnaga ja võid võita vägevaid auhindu

17.04.2021

Audentese spordiklubi võtab ka sellel aastal osa toredast liikumisväljakutsest, mille on meile ja teistele Eesti klubidele esitanud Spordiklubi Nord. Tänavune eesmärk on üheskoos teha ring peale kogu maailmale ehk koguda spordiklubide peale kokku 40 075 km, mis võrdub ~60 719 697 sammuga. Arvesse lähevad klubi Yumuuv kontole registreerunud kasutajate koondtulemused. Väljakutsest võivad osa võtta kõik klubi liikmed, töötajad, lapsevanemad ja toetajad.

Väljakutse kestab 19. aprillist kuni 25. aprilli kella 23.59-ni.

Auhinnad:

  • Peaauhinnaks on Hansaposti poolt Garmin GPS Vivoactive 4s,  mille omanikuks saab kõigi klubide peale enim samme kogunud liikuja.
  • Lisaks loosib Audentese spordiklubi oma kogukonna kõigi osalejate vahel välja eriauhinna. Pingutada tasub igal juhul.
    Auhindade võitjad selguvad 29. aprillil.

Liitu Audentese kogukonnaga juba täna!

Tutvun väljakutse juhendiga
Vaatan väljakutse Facebooki eventit


Juhend Audentese kogukonnaga liitumiseks

1. samm – laadi alla Yumuuvi tasuta äpp: App Storest või Google Playst.

2. samm – Registreeri kasutajaks. Soovi korral vali suhtluskeeleks Eesti (ET).

 


3. samm – sisesta esimesele reale väljakutse unikaalne kood – MAAKERA. Teisele reale oma e-posti aadress ja kolmandale mõtle välja personaalne parool.


4. samm – vali sobiv rakendus, mille kaudu YuMuuv infot hakkab koguma. ”Edasi” suunab rakendus teid oma andmeid täitma.


NB! 5. samm – kasutaja on valmis, kuid tuleb registreerida ennast Audentese spordiklubi kogukonda. Selleks vajuta paremal üleval nurgas oma nime initsiaalide peale ja vali ”Teie andmed”.

–>


6. samm – Keri andmete lehe allosasse kuni jõuad lahtrini ”Ettevõtted & kogukonnad”. Klõpsa rippmenüü tähisele ja vali ”Audentese spordiklubi”.

 


7. samm – mine tagasi avalehele ja kontrolli, et sinu nime all oleks ”Audentese spordiklubi”. Ja nii oledki väljakutsele registreeritud.

Naudime liikumist ja aitame Audentesel võidu koju tuua!

Jalus