fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Linnalaager muudab vaheaja meeldejäävaks

20.10.2016

Audentese linnalaager_370x240Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt.

Laager toimub kahele eri vanuserühmale. Mõlemale rühmale on sisustatud põnevad päevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida just endale meelepärased.

  • 5–7-aastaste laste laagri (24.–27. oktoober) kavas on Tallinna vanalinna, eeskujulike liiklejate, meeleelundite uurimise ja halloween’iks valmistumise päev.
  • 6–12-aastaste laste laagris (24.–28. oktoober) ootavad osalejaid vahvad ettevõtmised meremuuseumi seiklusprogrammis, Mektory tehnoloogiakoolis, Happy-Fly batuudikeskuses, Lasergame’i keskuses ja rahvusraamatukogus. Peale selle vaatavad lapsed kinos filmi „Trollid“, matkavad Järve terviserajal, ujuvad Atlantis H2O Aquaparkis ning osalevad põnevates töötubades.

Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Jalus