fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Linnalaager muudab vaheaja meeldejäävaks

20.10.2017

Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta tegusalt, loovalt ja arendavalt.

Oktoobrikuu linnalaagri kava pakub tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.
Laager toimub kahele eri vanuserühmale. Mõlemat rühma ootavad ajavahemikus 23.–27. oktoober põnevad päevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida endale meelepärased.

5–7-aastaste laste laagri kavas on marja- ja seeneriigi põnevat elu tutvustavad päevad. Vahvad ettevõtmised toimuvad ka päevadel, mis on pühendatud väikestele kokkadele ning peagi saabuvale mardipäevale ja halloween’ile.

6–12-aastaste laste laagris ootavad osalejaid toredad tegemised tervishoiumuuseumis, lastemuuseumi programmis „Liikuvad ja trikiga mänguasjad“ ning lennusadama programmis „Mayday. Mayday. Mayday“. Peale selle matkavad lapsed Aegviidu RMK matkarajal ja Vana-Mustamäe õpperajal, käivad Nõmme turul ja LaserArena keskuses, osalevad mitmes põnevas töötoas ning vaatavad kinos filmi „Lumeinimese poeg“.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Jalus