fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

erakooli uudiskiri

Linnalaager muudab vaheaja meeldejäävaks

20.04.2018

Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta tegusalt, loovalt ja arendavalt.

Aprillikuu linnalaagri kava pakub tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Laager toimub kahele eri vanuserühmale. Mõlemat rühma ootavad ajavahemikus 23.–27. aprill põnevad päevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida endale meelepärased.

5–7-aastaste laste laagri kavas on väikeste arheoloogide, osavate kokkade, rüütlite ja printsesside päev. Põnevad ettevõtmised toimuvad ka multifilmi tegemise ning mikside ja katsete päeval.

6–12-aastaste laste laagris ootavad osalejaid ees vahvad ettevõtmised Nautica ja Lasergame’i keskuses ning Ku:lsa:li bowlingus. Peale selle osalevad lapsed mitmes põnevas töötoas, ujuvad Atlantis H2O veepargis ja vaatavad kinos filmi „Tinno. Sa pole iial üksi“.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Jalus