fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

HUVIKESKUS

Linnalaager muudab vaheaja meeldejäävaks

31.01.2019

Linnalaager pakub põnevat, arendavat ja loovat tegevust koolivaheajaks.

Talvise linnalaagri kava pakub tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Laager toimub ajavahemikus 25. veebruar – 1. märts ja iga osaleja võib välja valida just endale meelepärased laagripäevad.

Linnalaagris ootavad osalejaid ees vahvad ettevõtmised T1 Mall of Tallinn keskuse Super Skypargis, ERRi telemajas, Al Mare Bowlingus, Škoda jäähallis ning Nautica keskuses, kus külastatakse kosmosenäitust- ja programmi „Lapsed kuul“. Peale selle osalevad lapsed neljas põnevas töötoas ning vaatavad kinos filmi „Belle ja Sebastien“.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Vaatan linnalaagri kohta lähemalt

Jalus