fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Huvikeskus

Linnalaager muudab vaheaja meeldejäävaks

15.10.2015

Audentese linnalaager_370x240Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt.

Laager toimub kahele vanuserühmale. Mõlemale rühmale on sisustatud põnev laagrinädal ja iga osaleja võib välja valida just endale meelepärased päevad.

  • 5–7-aastaste laste laagri kavas on planeetide, toidumaailma seikluste, tuletõrjujate, teadlaste ja halloween’iks valmistumise päev.
  • 6–12-aastaste laagri lapsi ootavad ees vahvad ettevõtmised Kadrioru kasside turvakodus, Aegviidu-Kõrvemaa puhkealal, Mektory tehnikakeskuses ja Happy-Fly batuudikeskuses. Peale selle vaatavad lapsed kinos filmi „Viplala“, osalevad RMK loodusmaja programmis ja põnevates töötubades.

Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Audentese huvikeskuse linnalaager ootab lapsi veetma koos vahvat, tegusat ja meeldejäävat koolivaheaega.

Jalus