fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Linnalaager muudab vaheaja põnevaks

18.10.2019

Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta tegusalt, loovalt ja arendavalt.

Oktoobrikuu linnalaagri kava pakub tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Lapsi ootavad ajavahemikus 21.–25. oktoober põnevad päevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida endale meelepärased.

Linnalaagris ootavad osalejaid ees vahvad ettevõtmised Mektory tehnoloogiakooli LEGO WeDo mehaanika ja robootika töötoas ning Happy-Fly batuudikeskuses. Peale selle orienteeruvad lapsed Audentese kooliõuel, matkavad Aegviidu RMK matkarajal ja osalevad programmis „Mets kui apteek“. Vaatavad kinos filmi „Lumepoiss Everest“, ujuvad Kalev SPAs ning osalevad veel kolmes põnevas töötoas.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Vaatan linnalaagri kohta lähemalt

Jalus