fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

ERAKOOLI UUDISKIRI

Linnalaager muudab vaheaja põnevaks

19.10.2018

Audentese huvikeskus korraldab juba aastaid linnalaagreid lastele, kes soovivad vaheaja veeta tegusalt, loovalt ja arendavalt.

Oktoobrikuu linnalaagri kava pakub tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud.

Laager toimub kahele eri vanuserühmale. Mõlemat rühma ootavad ajavahemikus 22.–26. oktoober põnevad päevad, mille hulgast võib iga osaleja välja valida endale meelepärased.

5–7-aastaste laste laagri kavas on väikeste teadlaste, rõõmsate kosmonautide, tublide liiklejate, uudishimulike kokkade ja vallatute halloween’i põngerjate päevad.

6–12-aastaste laste laagris ootavad osalejaid ees vahvad ettevõtmised elamusgolfikeskuses, Tallinna suurimas mängukeskuses Lennumaa, LaserGame’i keskuses ja Happy-Fly batuudikeskuses. Osalevad viies põnevas töötoas ning vaatavad kinos filmi „Missioon „Lumeinimene““.

Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt. Kui on vabu kohti, siis võib laps laagriga liituda ka selle toimumise ajal.

Jalus