fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Lastekooli uudiskiri

Linnalaager toimub Audentese vaheaegadel

16.12.2015

Lastekool_370x240Audentese huvikeskus on juba aastaid korraldanud linnalaagrit 6–12-aastastele lastele, kes soovivad vaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt. 2014. aasta juunikuust on ka 5–7-aastastel lastekooli lastel võimalus sisustada vaheaeg just neile mõeldud linnalaagris.

Sel õppeaastal läks Audentese koolipere üle viiele vaheajale ning seetõttu ei lange meie teise poolaasta koolivaheajad enam kokku riiklike vaheaegadega. Linnalaagreid korraldame just Audentese vaheaegadel, et sisustada meie õpilaste õppetööst vaba aega mitmekülgselt.

Igal laagripäeval on oma vahva teema. Põnev laagrikava pakub lapsele tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanematele kindlustunde: laps on hästi hoitud ning tema aeg vaheldusrikkalt sisustatud.

Järgmine linnalaager toimub 22.–23. ja 25.–26. veebruaril ning sealt edasi juba kevad- ja suvevaheajal. Oodatud on lapsed nii Audentese lastekoolist kui ka mujalt.

Jalus