fbpx

Tagasiside

Meie jaoks on oluline Sinu tagasiside, et saaksime pidevalt areneda ja vastata Sinu ootustele. Kirjuta siia, mis Sulle meeldib või mis saaks järgmine kord olla paremini. Kui Sul on küsimus lepingu muudatuse või treeningule registreerimise kohta, siis edasta see veebilehe jaluses olevale e-posti aadressile.

Otsi
 

Uudised

Erakooli uudiskiri

Linnalaagrid toimuvad Audentese vaheaegadel

17.12.2015

Linnalaager 370x240Koolivaheaeg on aeg, kus laps puhkab õppetööst ja kogub uut energiat järgmiseks õppeperioodiks. Samas ei ole vanematel iga kord võimalik veeta koolivaheaega koos lapsega.

Hea lahendus vaheajaks on nii lapse kui ka vanema seisukohast linnalaager: põnev laagrikava pakub lapsele tegutsemislusti igasse päeva ja tagab vanemale kindlustunde, et laps on hästi hoitud ning tema aeg mitmekülgselt sisustatud. Seepärast on Audentese huvikeskus linnalaagreid korraldanud juba aastaid.

Sel õppeaastal läks Audentese erakool üle viiele vaheajale ning seetõttu ei lange meie teise poolaasta vaheajad enam kokku riiklike vaheaegadega. Linnalaagreid korraldame ühes rütmis just Audentese erakooli vaheaegadega, et sisustada meie õpilaste õppetööst vaba aega põnevalt ja mitmekülgselt.

Laager toimub kahele vanuserühmale: 5–7-aastastele ja 6–12-aastastele. Mõlemale rühmale on kokku pandud põnev laagrinädal ja iga osaleja võib välja valida just endale meelepärased päevad.

Järgmine linnalaager toimub 22.–23. ja 25.–26. veebruaril ning sealt edasi juba kevad- ja suvevaheajal. Laagrisse on oodatud lapsed nii Audentese koolist kui ka mujalt.

Jalus